درباره ما
 
شرکت فيدار تندیس آریا با هدف تلاش در جهت اعتلای صنعت کشور و خودکفایی در زمینه تولید درب و پنجره upvc در سال 1390 تاسیس گردید
بهینه سازی مصرف انرژی به عنوان هدف اصلی استراتژیک این مجموعه ما را بر آن داشت تا با بهره گیری از آخرین تکنولوژی و پیشرفته ترین ماشین آلات اتوماتیک آلمان یکی از مجهز ترین خطوط تولیدی ساخت در و پنجره upvc را در کشور راه اندازی نماییم .

UPVC

Upvc ( Unplasticized poly vinyl chloride) ماده اولیه ساخت درب و پنجره ها می باشد ، این ماده یک نوع ترموپلاست مدرن می باشد که از مشتقات اصلی نفت خام و نمک همراه با مواد افزودنی طی یک فرایند پلیمری تولید میگردد و یکی از مطمئن ترین و پرمصرف ترین مواد اولیه در ساخت درب و پنجره های ساختمانی می باشد .
این پروفیلها متناسب با شرایط مختلف اقلیمی و آب و هوایی بوده و در دمای محیطی بین -60 تا +80 درجه سانتی گراد واکنشی کاملا طبیعی داشته و تغییر رنگ و تغییر فرم نمی دهند . در ترکیب مواد اولیه آن از کلسیم و روی به جای سرب استفاده شده است که نه تنها موجب سازگاری با محیط زیست می گردد بلکه در سطح آن نیز جلای مناسبی را ایجاد می کند که در برابر جذب آلودگی های هوا مقاومت می نماید .
همچنین زیبایی ، استحکام ، سبکی وزن ، عدم اشتعال ، عایق حرارتی و رطوبتی و مقاومت در برابر مواد شیمیایی پلیمر مزبور را به مناسب ترین جایگزین برای آلیاژهای فلزی و غیرفلزی در صنعت ساختتمان تبدیل نموده است .
به سایت فیدار خوش آمدید .مایلید از کدام بخش سایت دیدن کنید؟
پنجره UPVC درب UPVC اخبار و مقالات